Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Files displayed by default
hy: Ֆայլերը լռելյայն ցուցադրված են
