Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: File information
ka: ინფორმაცია ფაილზე

en: Weight
ka: წონა

en: Display
ka: ჩვენება

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: Protected
ka: დაცული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
