Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: File information
sk: Informácie o súbore

en: Weight
sk: Váha

en: Display
sk: Zobraziť

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Protected
sk: Chránený

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Files displayed by default
sk: Súbory zobrazené predvolene

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
