Protected Pages (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Language code
af: Taalkode
