Protected Pages (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar
