Protected Pages (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Access
az: İcazə

en: Language code
az: Dil kodu
