Protected Pages (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Access
da: Adgang

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Email subject
da: Email emne

en: Email content
da: E-mail indhold

en: minutes
da: minutter

en: Language code
da: Sprogkode

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.
