Protected Pages (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: minutes
el: λεπτά

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
