Protected Pages (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Access
mn: Хандалт

en: Language code
mn: Хэлний код

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
