Protected Pages (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: %name must be a positive integer.
te: %name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణాంకం అయివుండాలి.
