Protected Pages (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Access
ca: Accés

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: minutes
ca: minuts

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.
