Protected Pages (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
