Protected Pages (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Access
fi: Pääsy

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.
