Protected Pages (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email Body
hu: Email törzse

en: minutes
hu: perc

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Incorrect password!
hu: Helytelen jeszó!

en: Enter Password
hu: Meg kell adni egy jelszót

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Recipents
hu: Címzettek

en: Enter the subject of the email.
hu: Az email tárgyának megadása.
