Protected Pages (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
