Protected Pages (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Language code
sr: Кȏд језика
