Protected Pages (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Access
gl: Acceso

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.
