Protected Pages (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Access
it: Accesso

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: minutes
it: minuti

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.
