Protected Pages (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Language code
ka: ენის კოდი
