Protected Pages (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Language code
kk: Тілдің коды
