Protected Pages (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Access
sk: Prístup

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: minutes
sk: minúty

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: Enter the subject of the email.
sk: Zadajte predmet e-mailu.
