Protected Pages (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Access
uk: Доступ

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Email content
uk: Уміст листа

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Confirm Password
uk: Підтвердження пароля

en: Language code
uk: Код мови

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Submit Button Text
uk: Текст кнопки "Надіслати"

en: Send E-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Incorrect password!
uk: Неприпустимий пароль!

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: Relative Path
uk: Відносний шлях
