Protected Pages (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Access
vi: Truy cập

en: minutes
vi: phút

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Authenticate
vi: Xác thực

en: Enter Password
vi: Gõ mật khẩu

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.
