Protected Pages (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Access
be: Доступ

en: Language code
be: Код мовы

en: Confirm password
be: Пацвердзіць пароль

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.
