Protected Pages (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Access
cs: Přístup

en: minutes
cs: minuty

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Confirm password
cs: Potvrzení hesla

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.
