Protected Pages (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Access
eu: Atzipena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
