Protected Pages (8.x-1.5) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Confirm password
ht: Konfime mo pas
