Protected Pages (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Access
lv: Piekļuve

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Email content
lv: Epasta saturs

en: minutes
lv: minūtes

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.
