Protected Pages (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Email settings
pt: Configurações de e-mail

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Access
pt: Acesso

en: Email content
pt: Conteúdo do email

en: minutes
pt: minutos

en: Email body
pt: Corpo do email

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Confirm password
pt: Confirme a senha

en: Submit button text
pt: Texto do botão Enviar

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro e positivo.
