Protected Pages (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Access
ro: Acces

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Confirm password
ro: Confirmare parolă

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.
