Protected Pages (8.x-1.6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen
