Protected Pages (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Other settings
bs: Druge postavke

en: Confirm password
bs: Potvrdite lozinku

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
