Protected Pages (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Access
eo: Atingo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton
