Protected Pages (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Access
et: Ligipääs

en: #
et: nr

en: minutes
et: minutit

en: Language code
et: Keele kood

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.
