Protected Pages (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
