Protected Pages (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
