Protected Pages (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Access
ru: Доступ

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Email content
ru: Содержимое письма

en: minutes
ru: минут

en: Email body
ru: Текст письма

en: Language code
ru: Код языка

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Confirm password
ru: Повторный пароль

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: %name must be a positive integer.
ru: %name должен быть положительным целым числом.
