Protected Pages (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Confirm password
si: මුරපදය ස්‌ථීර කරන්න
