Protected Pages (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
