Protected Pages (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Confirm password
am: የይለፍ ቃል አረጋግጥ
