Protected Pages (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Email content
bg: Текст на съобщението

en: minutes
bg: минути

en: Language code
bg: Код на език

en: Confirm password
bg: Потвърждаване на паролата
