Protected Pages (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Confirm password
bn: পাসওয়ার্ড নিশ্চিত করুন
