Protected Pages (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Access
fa: دسترسی

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: minutes
fa: دقیقه

en: Language code
fa: کد زبان

en: Confirm password
fa: تایید گذرواژه

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.
