Protected Pages (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Subject
fr: Objet

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Access
fr: Accès

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Email content
fr: Contenu du courriel

en: Email body
fr: Corps du courriel

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Confirm password
fr: Confirmer le mot de passe

en: Send E-mail
fr: Envoyer le courriel

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission

en: %name must be a positive integer.
fr: %name doit être un entier positif.

en: Global password
fr: Mot de passe global

en: Password page title
fr: Titre de la page de mot de passe
