Protected Pages (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.
