Protected Pages (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
