Protected Pages (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Access
tr: Erişim

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Email content
tr: İçeriği e-postala

en: minutes
tr: dakika

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Confirm password
tr: Parolayı doğrula

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.
