Protected Pages (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Access
ur: رسائی

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Confirm password
ur: کلمۂ شناخت کی تصدیق کریں

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
