Protected Pages (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Send email
hi: ईमेल भेजें

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Access
hi: पहुंच

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Confirm password
hi: पासवर्ड सुनिश्चित करें
