Protected Pages (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Access
lt: Priėjimas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: minutes
lt: minutės

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.
